arlin_tavitARLİN TAVİT – Raporlama ve İş Geliştirme Yönetmeni


Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Reklamcılık ve Tanıtım bölümü yüksek lisans öğrencisi. Farklı sektörlerdeki staj deneyimlerinin ardından profesyonel hayata bir ekonomi dergisinde gazeteci olarak atıldı. 4 yıl burada çalışmasının ardından 2014 yılında İtibar Atölyesi’nde İletişim Danışmanlığı’na geçiş yaptı. İletişimin bütün süreçlerinde yer alarak kendini geliştiren Arlin Tavit, kurumsal bir duruşla ile iletişim yönetimi konusundaki uzmanımız olarak çalışma hayatına devam etmekte.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: arlin.tavit@itibaratolyesi.com

 

18274711_1478403112211937_3382851857975265265_n

ÖZNUR DOĞAN – Müşteri İlişkileri Yönetmeni


Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu. TRT ve HaberTürk’teki iş deneyimlerinin ardından iş hayatına Sektörel Yayıncılıkta editör olarak devam etti. 3 yıllık editörlük geçmişinin ardından 2014 yılında Halkla İlişkiler alanına geri döndü. Kurumsal İletişim alanında da tecrübe edinen Öznur Doğan, 2017 yılında İtibar Atölyesi’ne Müşteri İlişkileri Yönetmeni olarak katıldı.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: oznur.dogan@itibaratolyesi.com

BMKBATIKAN METİN KOCA – IK, Finans ve Projeler Yönetmeni


İstanbul Arel Üniversitesi’nde Bilişim alanındaki eğitiminin ardından Batıkan Metin Koca halen Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimi hayatını sürdürmektedir. Kariyerine lojistik sektöründe adım atan Koca, telekom ve havacılık alanlarında edindiği 5 yıllık tecrübesinin ardından, çalışma hayatına İtibar Atölyesi’nde İnsan Kaynakları ve Mali İşler Uzmanı olarak devam etmektedir.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: batikan.koca@itibaratolyesi.com

testimonial-ebruguzelEBRU GÜZEL – Proje Geliştirme ve Medya İlişkileri Yönetmeni


İstanbul Arel Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu. İş hayatına önemli firmalarda yaptığı stajlar ile adım attı. 2016 yılında İtibar Atölyesi’nde iletişim yönetmeni yardımcısı olarak çalışmaya başlayan Ebru Güzel, kısa sürede iletişim yönetmenliğine yükseldi. Kariyerinde hızlı ve emin adımlarla ilerleyerek Proje Geliştirme ve Medya İlişkileri Yönetmeni olan Ebru Güzel, medya ilişkileri konusundaki uzmanımız olarak çalışma hayatına devam etmekte.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: ebru.guzel@itibaratolyesi.com

kemal (1)KEMAL KARAER – Senior Art Director / Grafik Tasarımcısı


1990 yılında ülkemizin önemli “güzel sanatlar fakültelerinden birini” bünyesinde barındıran Marmara Ünivetsitesinden mezun olan Kemal Karaer, ulusal ve uluslararası markalar için güçlü ve rekabetçi kreatif reklam kampanyaları hazırlayan bir arkadaşımızdır. Bu konuda buraya sığdıramayacağımız kadar büyük deneyimi ve çok sayıda referans işi vardır. İtibar Atölyesi’nin “yaratıcılık” gerektiren işlerinin arkasındaki kişi, Kemal Karaer’dir. Kemal Karaer ile çalışmak, müşterilerimiz için daima eşsiz ve yaratıcı bir deneyim olmuştur.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: bilgi@itibaratolyesi.com

duygu_ozunDUYGU ÖZÜN – İletişim Yönetmen Yardımcısı


Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu. Reklam ajansı ve sosyal medya yönetimi alanında deneyimi olan Duygu Özün, kısa süreliğine müşteri ilişkileri danışmanlığı da yaptı. İtibar Atölyesine kısa süre önce katıldı.
İtibar Atölyesi’nin alt yapılanmalarından olan Global Pr Center, ReportTÜRK ve Güzellik Sanatı’nda da görev almakta.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: duygu.ozun@itibaratolyesi.com

ElifELİF BOSTANCI – İletişim Yönetmen Yardımcısı


İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Elif Bostancı, eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde devam etmekte. Farklı alanlarda iş deneyimleri olan Elif Bostancı, kariyerine İtibar Atölyesi’nde devam etmekte.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: elif.bostanci@itibaratolyesi.com

asli_saricaASLI SARICA – Müşteri İlişkileri Yönetmen Yardımcısı


Yeditepe Üniversitesi, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu, Marmara Üniversitesi Kişiler Arası İletişim bölümünde Yüksek lisans öğrencisi. Okul yıllarında halkla ilişkiler alanında staj deneyimlerinin ardından profesyonel hayata İtibar Atölyesi ile giriş yaptı. İletişim alanında kariyerine devam etmek isteyen Aslı Sarıca İtibar Atölyesinde kendini geliştirmeye devam ediyor.

Ofis Tlf: +90 (212) 272 51 51
E-Posta: asli.sarica@itibaratolyesi.com