İş ortaklarımızdan Güllüoğlu ŞİPA ile sağlıklı içecek dönemini başlattı.

İki yıl süren Ar-Ge çalışmaların ardından Bursa’da 4 milyon TL’lik fabrika yatırımı da gerçekleştiren Baklavacı Güllüoğlu, reçeteleri asırlar öncesine ait, Osmanlı Sarayları’nın sağlık iksiri kabul edilen içeceklerini günümüz insanıyla buluşturdu.

İçecek sektörüne ŞİPA markasıyla giriş yapan Baklavacı Güllüoğlu, Osmanlı mutfağının şifa deposu saray içeceklerini günümüze taşıdı.

Günümüz insanının ihtiyaçlarına yanıt vermek ve bunu en sağlıklı yönüyle ortaya koymak, Güllüoğlu’nun temel amaçlarından… Söz konusu ihtiyaçları yanıtlamak için kolları sıvayan Baklavacı Güllüoğlu Ar-Ge ekibi, Osmanlı saraylarında ne tür içeceklerin tüketildiğini araştırmak için arşivlere indi. 2 yıl süren Ar-Ge faaliyetleri sonucunda çok özel reçetelere ulaşıldı.

Bunlardan en önemlisi ise afrodizyak etkisi ile bilinen “Hünkar Gecesi” içeceği.

Osmanlı döneminde padişahlar, harem kültürünü yaşatmak için bol enerji veren içecekler tüketmeye özen gösterirlerdi. Baklavacı Güllüoğlu ise, II.Selim’e ait olan özel formülü gün yüzüne çıkardı ve günümüz erkeklerinin  beğenisine sundu. Şimdiden pek çok ünlü sporcu, sanatçı, iş adamı ve siyasetçinin favori içeceği haline gelen “Hünkar Gecesi”, hiçbir koruyucu madde içermiyor.

6 çeşit olarak piyasaya sürülen Osmanlı Saray İçeceklerini en kısa sürede denemenizi öneririz.

isortaklarimizdan1