Türkiye İtibar Endeksi’ni 2011 yılından bu yana büyük bir titizlikle Türkiye İtibar Akademisi olarak biz hazırlıyoruz.


Yıldız Üniversitesi İstatistik Bölümü akademik danışmanlığında hazırlanan endeksimiz, tüm Türkiye’yi kapsıyor. Endeks çalışmamızın rapor detayında görülebileceği gibi, ülkemizin en itibarlı ilk 10’u bölgelere göre ise şöylesi bir farklılık gösteriyor.
BİLGİ NOTU:
– TÜRKİYE İTİBAR ENDEKSİ 2016 RAPORU SATIŞ FİYATI: 7500 TL + KDV
– SEKTÖR RAPORU SATIŞ FİYATI: 5000 TL + KDV
– SEKTÖR BİRİNCİLİĞİ ÖDÜLÜ: 5000 TL + KDV
– BAŞARI BELGESİ: 2500 TL + KDV
– REKLAM TELİF BEDELLERİ:
TV + Radyo + Yazılı Basın + Digital Basın (Web & Sosyal Medya) ilan, reklam ve tanıtım çalışmalarında TİE Logo’sunun kullanım ve/veya TİE Araştırması’nın referans ya da kaynak gösterilmesi karşılığında talep edilen telif bedeli 15.000 TL + KDV’dir.
Bunun dışında her bir mecrada yapılacak ilan, reklam ve tanıtım çalışmalarında TİE Logo’sunun kullanımı ve/veya TİE Araştırması’nın referans ya da kaynak gösterilmesi karşılığında talep edilen telif bedeli ise 5.000 TL + KDV’dir.
NOT – 1: TİE derecelerini tanıtım, ilan ve reklam çalışmalarında kullanmak isteyen marka ve kurumların telif ücreti ödemeleri dışında TİE Raporu’nu da satın almış olmaları gerekmektedir.
NOT – 2: Araştırma radarına girerek hak etmiş olmaları halinde, rapor satın alan kurum ve markalardan “Başarı Belgesi” ücreti talep edilmeyecektir…

ia_bölge harita2