Biz kendimize “İletişim Danışmanlığı” ve “İtibar Yönetimi”ni hizmet alanı olarak seçtik. Bu yüzden iletişim danışmanlığı alanında deneyimli uzman bir ekip oluşturduk. Hizmet verdiğimiz markalarla karşılıklı güvene dayalı, uzun soluklu ilişkiler kurmayı da kendimize ilke edindik.

İletişim araçlarının ve bilgi teknolojisinin günümüzde geldiği aşama; kişiler ve kurumlar açısından tüm paydaşları ile sağlıklı ilişkiler kurmayı, bu ilişkileri sürekli kılmayı ve doğru yönetmeyi zorunlu kılıyor.

Medya kuruluşları ile kurulacak ilişkinin sağlıklı yürümesi, kişi, kurum ve kuruluşların, kendilerini hedef kitlelerine ya da kamuoyuna “doğru” anlatabilmesi için “doğru mesajları”, “doğru stratejilerle”, “doğru paydaşları seçerek”, “doğru aksiyonlarla”, “doğru zamanlamayla” ve “doğru kanallardan” iletmesi büyük önem taşıyor. Bu yüzden biz paydaşlarla kurulacak ilişkilerde güvenilir bir müttefik olarak müşterilerimize eşlik ediyoruz.

İtibar Atölyesi’ni bünyesinde barındıran Ertan Acar İletişim Hizmetleri Grup AŞ, ilk olarak Ertan Acar Medya İlişkileri Danışmanlığı adı ile  2010 yılında Türkiye İtibar Zirvesi ve Türkiye İtibar Endeksi gibi çok önemli projeleri ülkemize kazandıran İletişim Danışmanı ve Yazar Ertan Acar tarafından kurulmuştur. Her geçen yıl büyüyen şirketimiz 1 Mayıs 2015’te kurumsallaşmasını tamamlayarak anonim ortaklık haline gelmiştir.

Misyonumuz: Kültür ve değerlerden güç alarak sektörümüzün gelişmesine katkı sağlarken Türk markalarının bölgesel ve küresel birer aktör olarak konumlanmasında görev üstlenen öncü iletişim danışmanlığı markası olmak.

Vizyonumuz : İletişim danışmanlığı kavramının ülkemizde kurumsal itibar yönetimi ilkeleri ekseninde sonuçları ölçümlenebilir bir hizmet kolu olarak algılanmasını sağlarken, küresel iletişim anlayışını ülkemizin kültür ve değerleriyle birleştirerek iletişim danışmanlığı alanında ülkemizin en etkin kurumu olmak.