semihyalman

Algı Stratejisti, Akademisyen, Sanatçı, Yazar, Konuşmacı, Şair ve Besteci…


Gençlerin hayallerini dinleyerek onlar ve hayalleri arasında köprü olan  dünyada tek ve ilk sosyal girişim platformu DreamsTalk’un (HayalEt’in) kurucusudur.

Bugüne kadar 18 üniversite ve lisede kulüp kurmuş, 120 üniversitede 35 bin hayal dinlemiş ve 1000 hayalin gerçekleşmesine destek olmuştur.

Algı, gayrı maddi varlık yönetimi, marka değeri yaratma, bireysel inovasyon ve hayal gücü gelişimi /yönetimi konularında Türkiye ve Dünyada farklı üniversitelerde lisans ve lisansüstü seviyede dersler veren
 Yalman aynı zamanda algı yönetimi/tasarımı ve yagryı maddi varlık yönetimi ve marka değeri yaratım danışmanlığı yapmaktadır.

2016 yılında çıkardığı “Hayal Et Ki Ol” kitabıyla beraber 15 kitap ve 10 müzik albümü olan Yalman aynı zamanda Harvard Business Review dergisinde köşe yazmaktadır.

Gillette, P&G, Boyner, Doğuş, İnci, GE, TAİK gibi bir çok yerli ve yabancı kurumda üst düzey yöneticilik ve yönetim kurulu üyeliği yapan Se
mih Yalman, Doğuş Müşteri Sistemleri ve Zubizu’nun kurucularından olup; İstanbul Yat Kulübü, Bugün Günlerden Yarın, Oyunda Kal, Trafik Hayattır, Sanata bi yer, Yaşa Devam, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası Dmarin Klaisk Müzük Festivali ve Do gibi birçok sosyal inisiyatiflerini başlatmıştır.

Yalman 3 kez TEDx olmak üzere yerli ve yabancı birçok platformda konuşmacı olarak konuşmuştur.
Semih Yalman Hacettepe, Emerson, Darden, Insead ve Harvard Üniversitelerinde eğitim görmüştür.

Linkler:


https://semihyalman.com 
https://youtu.be/Wq5rR-9aM58 
https://youtu.be/WUwuxg1756E 
https://youtu.be/WUwuxg1756E 
https://youtu.be/7Bw3aPQBy74 
https://youtu.be/7Bw3aPQBy74 
https://youtu.be/7Bw3aPQBy74 
https://youtu.be/4qXayxSikRQ 
http://www.hurriyet.com.tr/dunyadaki-ilk-ve-tek-hayal-platformu-dreamstalk-40241537

USTALARIMIZA GERİ DÖN